ایران آگهی جامع ترین منبع آگهی های ایران و جهان

ایران آگهی

تبلیغات و آگهی رایگان

راه اندازی صفر تا صد آشپزخانه تهیه غذا-فست فود-رستوران

راه اندازی صفر تا صد آشپزخانه تهیه غذا-فست فود-رستوران
  • صاحب آگهی : استیل سنتر
  • ۰۹۱۹۰۳۰۸۳۰۵
  • تهران
  • صنعت
  • 855 views
  • تاریخ : 31st جولای 2018

استیل سنتر تولید کننده انواع یخچال های صنعتی و تجهیزات آشپزخانه های صنعتی توسط تیمی جوان و حرفه ای ، آشپزخانه تهیه غذا ، فست فود و رستوران راه اندازی می کند.

مشاوره و راهنمایی :

مشاوره و راهنمایی جهت نوع غذا ، منو ، غذاهای انتخابی ، تهیه ی مکان و امکانات ، تجهیزات کترینگ مورد نظر ، مجوز‌ها و گواهی‌های مربوطه ، برآورد قیمت ها ، وسیله‌ی نقلیه برای سرویس‌دهی و تحویل غذا ، استخدام کارمند ، بازاریابی ، انتخاب نام مناسب توسط استیل سنتر انجام می شود.

محل و مکان و میزان سرمایه :

استیل سنتر توسط تیمی حرفه ای با توجه به محل و مکان شما و میزان سرمایه مد نظر شما بهترین و با کیفیت ترین آشپزخانه تهیه غذا – فست فود – رستوران را راه اندازی می کند.

ساخت و تهیه محصولات :

ساخت و تهیه کلیه محصولات و وسایل مورد نیاز توسط استیل سنتر انجام می شود ، لازم به ذکر است که استیل سنتر خود نیز تولید کننده انواع یخچال های صنعتی و تجهیزات آشپزخانه های صنعتی است که این امتیاز را به مشتری می دهد که با خیالی آسوده راه اندازی خود را به ما بسپارند تا بهترین کار به شما تحویل داده شود.

پرسنل و کارمند :

آموزش حرفه ای آشپزی توسط بهترین سر آشپزهای ایران و استخدام سر آشپز حرفه ای و کارمندان حرفه ای توسط استیل سنتر انجام می شود.

تبلیغات و نحوه فروش برتر :

چاپ و طراحی تراکت ، منو ، بنر و هر نوع وسیله ای برای تبلیغات توسط استیل سنتر انجام می شود ، نحوه فروش برتر و بالا بردن سفارشات در روز به شما راهنمایی می شود.


دیدگاهی وجود ندارد

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.